بیت کوین از دید اقتصاد و بیت کوین در ایران  

بر اساس پژوهش‌های دانشگاه کمبریج، در سال ۲۰۱۷ بین ۲٫۹ میلیون و ۵٫۸ میلیون کاربر منحصر به فرد که بسیاری از آن‌ها از بیت‌کوین استفاده می‌کنند یک کیف پول رمز نگاری شده دارند. تعداد کاربران بیت‌کوین به‌طور قابل توجهی از سال ۲۰۱۳، از سه هزار نفر به بیش از یک میلیون رشد کرده‌است.
برای ادامه روی ادامه مطلب کلیک نمایید!منبع: http://bitashi.blogfa.com/

ادامه مطلب  

ماینینگ به زبان ساده (mining)  

در اینجا می خوام حداکثر تلاشم رو برای اجتناب از بکار بردن اصطلاحات فنی انجام بدم، اما چند مفهوم و اصطلاحات فنی وجود داره که اگر می خواهین بتونین ذهنتون رو حول مفهوم “ماینینگ” جمع و جور کنین، باید اونارو درک کنین. سعی من اینه که تعدادشون رو به حداقل برسونم و تا حد ممکن ساده توضیحشون بدم.
برای ادامه به ادامه مطلب مراجعه فرمایید !منبع: http://bitashi.blogfa.com/

ادامه مطلب  

همه چیز درمورد بیت کوین  

بیت‌کوین  یک ارز رمز و نظام پرداخت جهانی با کارکردهای مشابه پول بی‌پشتوانه است، اما از نظر حقوقی هیچ کشوری آنرا به عنوان پول قانونی به رسمیت نشناخته است. از نظر فنی بیت‌کوین نخستین پول دیجیتال نامتمرکز است. چرا که سیستم آن بدون بانک مرکزی یا مسئول مرکزی کار می‌کند... برای ادامه بر روی ادامه مطلب کلیک کنید
برای ادامه روی ادامه مطلب کلیک نمایید!منبع: http://bitashi.blogfa.com/

ادامه مطلب  

کرپتوکارنسی چیست؟ و طرزکار آن به چه گونه است؟  

امروزه بسیاری از مردم در مورد کریپتو کارنسی  شنیده اند. با این حال، هنوز درک آن دشوار است. ما سعی خواهیم کرد که آن را به روش ساده توضیح دهیم. کریپتوکارنسی اطلاعات رمزنگاری شده است. واحدهای کریپتوکارنسی   "سکه" نامیده می شوند. کپی کردن از سکه های موجود در حال حاضر هیچ معنایی ندارد زیرا منشاء تمام سکه هایی که تا کنون استخراج شده اند برای یک کیف پول خاص کریپتوکارنسی در "blockchain " (پایگاه داده غیر متمرکز جهانی که با الگوریتم رمزنگاری خاص محافظت می ش

ادامه مطلب  

مفاهیم pump و dump در کریپتوکارنسی چه معنایی دارند ؟  

ر شما هم به تازگی با فناوری بلاکچین و کریپتو کارنسی هایی نظیر بیت کوین و اتریوم اشنا شده باشید احتمالا واژه های نا آشنای pump و dump را شنیده باشید در این مطلب قصد داریم که اشنایی مختصری پیرامون ان ارائه دهیم. گر شما هم به تازگی با فناوری بلاکچین و کریپتو کارنسی هایی نظیر بیت کوین و اتریوم اشنا شده باشید احتمالا واژه های نا آشنای pump و dump را شنیده باشید در این مطلب قصد داریم که اشنایی مختصری پیرامون ان ارائه دهیم.
برای ادامه روی ادامه مطلب کلیک نم

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1